#Мій_сучасник_Людина_з_громади

Учні Первомайського ліцею “Ерудит” на чолі з вчителькою історії Сизовою А.В. взяли участь в акції “Людина з моєї громади”, яка проводиться Миколаївським обласним Центром національно-патріотичного виховання, туризму.Метою акції є представлення сучасника (сучасниці ) зі своєї громади, виявлення талановитих, видатних особистостей, які працюють на користь людей, допомогають громаді та своєю діяльністю сприяють процвітанню рідного краю. Учасники акції представили двох земляків -Тетяни Хмари та Дмитра Вавриняка, суспільна діяльність яких має важливе значення та заслуговує шани краян.