ЗОШ І-ІІ ст. № 15 — колегіум

Первомайський НВК

"ЗОШ І-ІІ ступенів № 15 – колегіум"

Меморандум співпраці батьків, учнів та педагогів

Меморандум — це результат фасилітованих зустрічей між учнями, батьками і вчителями в шести школах по всій Україні та експертного і громадського обговорень. Цей документ має спростити комунікацію між усіма учасниками освітнього процесу та ухвалення рішень у школі. Він складається з трьох розділів:

Перший розділ присвячено правилам та регламентам, яких не вистачає для врегулювання щоденного життя та розпорядку, які спільнота кожної школи має напрацювати сама.

Другий розділ стосується підвищення ефективності освітнього процесу.

Третій розділ присвячено безпеці в школі, сприятливому фізичному середовищу та комфортній психосоціальній атмосфері.

Первомайського НВК «ЗОШ І-ІІ ступенів № 15 –колегіум» щодо  батьківських коштів, залучених  протягом   січня  2021 року на потреби закладу     Залишок

Первомайського НВК «ЗОШ І-ІІ ступенів № 15 –колегіум» щодо  батьківських коштів, залучених  протягом  березня   2021 року на потреби закладу     Залишок

Бібліотека Первомайського НВК  отримала навчально-методичні посібники для педагогічних працівників, посібники серії «Шкільна бібліотека», навчально-методичні посібники для педагогічних працівників, які працюють з дітьми