#Культурно_освітня_еліта_Степового_Побужжя

25 листопада 2021 р. відбувся обласний круглий стіл на тему «Культурно-освітня еліта Степового Побужжя» (до ювілейних дат відомих краян). Серед учасників засідання – педагогічна громадськість Миколаївщини, представники наукових, науково-освітніх та громадських установ м. Миколаєва. У виступах згадували культурний доробок та творчу спадщину Дніпрової Чайки, Є. Чикаленка, М. Вінграновського, О. Шпачинського, В. Карпенка, Б. Мозолевського,В. Бойченка, С. Полухіної , Н. Кухар-Онишко. Наш ліцей представила вчителька А.В. Сизова з доповіддю про «Внесок академіка М.Є Слабченка в українізацію освіти». Учасників круглого столу запросили до друку своїх матеріалів у краєзнавчому альманасі, який щороку видає МОІППО.

На зображенні може бути: 2 людини та текст
На зображенні може бути: 4 людини та текст
На зображенні може бути: 4 людини, екран та текст «файл основне ставлення конструктор вставити учко анмация настройки лайдв феробмну скинути 금роздл- слайди ж- довдка шрифт що увйти 恒 абзац ገላ }☆ упорядкувати 8 спильний малювання ефектидляфгур 4(16) лютого 1867, одеса 30 червня 1936, первомайськ анна сизова 3 галина запорожчен 16 ржепецкийлеонид остановитьвидео наталялучко активация тивировать Windows, перейдите раздел запись выйти»
На зображенні може бути: 15 людей та текст «запись галина запорожченко анна изова #вид жепецкий лео снгуривськийбтдю еричевський CT... тетяна володими... наталялучко алла зажерило ольга олена уденко нколаев юдмила Tp yÅHİK... кафедра TM дпо анна трокай тетяна кравчен.. олена елютна вознесенська 3... тетяна кравчен. аллашкроботько... наталья голенко миколайвськийо... руденко юлия к катеринаг тавлуц выйти»