“Крок за кроком”

27.10.2022року відбулося перше засідання педагогічної майстерні “Крок за кроком до Нової Української школи” Первомайського ліцею “Ерудит”(координатор Горбачова О.Ю.) До роботи майстерні залучені вчителі, які викладають в 5-х класах. Проблемна тема, над якою працюватиме майстерня “Формування та розвиток сучасного педагога в умовах впровадження Нового державного стандарту в контексті Нової української школи”.

На засіданні розглянули такі питання: затвердження плану роботи майстерні, створення робочих груп щодо опрацювання технологій навчання НУШ, створення єдиного формату світоцтва досягнень учнів 5-х класів.