Первомайський ліцей «ЕРУДИТ»

Первомайський ліцей

«ЕРУДИТ»

“Крок за кроком”

27.10.2022року відбулося перше засідання педагогічної майстерні “Крок за кроком до Нової Української школи” Первомайського ліцею “Ерудит”(координатор Горбачова О.Ю.) До роботи майстерні залучені вчителі, які викладають в 5-х класах. Проблемна тема, над якою працюватиме майстерня “Формування та розвиток сучасного педагога в умовах впровадження Нового державного стандарту в контексті Нової української школи”.

На засіданні розглянули такі питання: затвердження плану роботи майстерні, створення робочих груп щодо опрацювання технологій навчання НУШ, створення єдиного формату світоцтва досягнень учнів 5-х класів.

28 червня 8 випускників ліцею “Ерудит” отримали свідоцтва про повну загальну середню освіту з відзнакою. Золоті медалісти – Татарінцева Дарина, Головіна Анастасія,

Червень місяць – традиційна пора випускних вечорів. І ось сьогодні довгоочікуване свято юності, мрій та сподівань настало для випускників Первомайський ліцей “Ерудит”.

Приємно, коли за тебе вболіває найкращий журналіст України! Так, це Наталя Нагорна, яка на всеукраїнських змаганнях “Пліч-о-пліч шкільні ліги” підтримує нашу команду