Крок у професію енергетика

Соціальний педагог Первомайського ліцею “Ерудит” Любов Патрушева провела профорієнтаційний захід для учнів 10 -А класу на тему: “Крок у професію енергетика”. Учні продивилися відеоурок філії “ВП “Південноукраїнська АЕС” , ознайомилися з актуальними професіями в атомній промисловості та довідковим виданням вебенциклопедії з основних відомостей енергетичної галузі України. Як бачимо вибір професій не легка справа. Тож хочемо побажати кожному учневі обирати професію своєї мрії, кайфувати від роботи, насолоджуватись життям та бути конкурентно спроможними. Не боятися зробити крок у своє майбутнє, не боятися змінити професію в будь-якому віці. І одного ранку ти прокинешся з думкою: «Моя робота мене чіпляє. Я зробив це! Я знайшов себе».

Щорічно 23 травня у нашій країні відзначається День героїв України. Сьогодні українці вшановують пам’ять усіх людей, які боролися за свободу та незалежність

Квітень  2024 р. № п/п                 Статті  видатків Квітень 1. Заробітна плата (державна субвенція) 1162508,18  2. Заробітна плата (місцевий бюджет) 224138,26  3. Нарахування

З 1 по 20 травня в Первомайському ліцеї «Ерудит» пройшли заняття з практичним психологом (Ілащук Галина) в рамках Всеукраїнської програми ментального здоров’я

16-17 травня стали для наших учнів днями випробування. Сьогодні вже 8-Б клас – учасники моніторингового дослідження ДСЯО. Вони проходять тестування з математики