#Козацькі_забави

14 жовтня відзначають одразу три величні свята – День Покрови Пресвятої Богородиці, День захисників і захисниць України та День українського козацтва. З нагоди свята у ліцеї 13 жовтня відбулася військово – спортивна гра «Козацькі забави». Учні 11-х класів разом з військовослужбовцями строкової служби в/ч А 2183 відроджували традиції козацтва. До традиційних козацьких змагань на спритність, витривалість, силу і конкурсу на швидке поїдання вареників додалися ще й стрільба з рушниці та лицарський поєдинок на колоді. Учні нашого ліцею продемонстрували надшвидке перевтілення з учнів у козаків і змогли гідно представити наш заклад у дружньому протистоянні з військовослужбовцями. Всі команди були нагороджені грамотами та солодкими подарунками. Дякуємо за співпрацю командиру військової частини та всім учасникам!

На зображенні може бути: 2 людини, люди стоять та у приміщенні
На зображенні може бути: 4 людини та люди стоять
На зображенні може бути: 4 людини, люди стоять та у приміщенні
На зображенні може бути: 6 людей, люди стоять та у приміщенні