Канікули з користю

22 березня учнівський актив школи долучився до загальноміського двомісячника з благоустрою і санітарної очистки міста. Учні 9-Б класу, озброївшись граблями, віниками, мішками та шаленим ентузіазмом дружно вийшли на прибирання пам’ятного знаку воїнам-інтернаціоналістам. Погода сприяла успішному проведенню толоки, тому всього за кілька годин  учні виконали значний обсяг роботи і зібрали величезну купу сміття. Результат роботи – чистота  та порядок. Це вияв нашої пошани всім первомайцям, які з честю виконували свій військовий обов’язок в Авганістані.