Канікули з користю

22 березня учнівський актив школи долучився до загальноміського двомісячника з благоустрою і санітарної очистки міста. Учні 9-Б класу, озброївшись граблями, віниками, мішками та шаленим ентузіазмом дружно вийшли на прибирання пам’ятного знаку воїнам-інтернаціоналістам. Погода сприяла успішному проведенню толоки, тому всього за кілька годин  учні виконали значний обсяг роботи і зібрали величезну купу сміття. Результат роботи – чистота  та порядок. Це вияв нашої пошани всім первомайцям, які з честю виконували свій військовий обов’язок в Авганістані.

21 вересня в день відкриття чергової сесії Генеральної Асамблеї Організації Об’єднаних Націй в усьому світі традиційно святкують Міжнародний День миру. З цієї

17 вересня в Первомайському ліцеї “Ерудит” яскраво та смачно відсвякували День Міста. Учні 1-4 класів з допомогою батьків приготували солодощі та з

17 вересня в приміщенні виконавчого комітету міської ради відбулись урочистості з нагоди відзначення 345 річчя заснування міста Первомайська. Громаду зі святом привітав