ЗОШ І-ІІ ст. № 15 — колегіум

Первомайський НВК

"ЗОШ І-ІІ ступенів № 15 – колегіум"

Канікули з користю

22 березня учнівський актив школи долучився до загальноміського двомісячника з благоустрою і санітарної очистки міста. Учні 9-Б класу, озброївшись граблями, віниками, мішками та шаленим ентузіазмом дружно вийшли на прибирання пам’ятного знаку воїнам-інтернаціоналістам. Погода сприяла успішному проведенню толоки, тому всього за кілька годин  учні виконали значний обсяг роботи і зібрали величезну купу сміття. Результат роботи – чистота  та порядок. Це вияв нашої пошани всім первомайцям, які з честю виконували свій військовий обов’язок в Авганістані.

З 1 по 18 червня в школі працював пришкільний табір «Сонцеграй», в якому змогли відпочити 73 учні (1-2 класи). Вихователі якісно спланували

11 червня 2021 року відбулися урочистості з нагоди здобуття учнями 9-их класів базової середньої освіти. Це святкова і визначна подія для всіх

З 6 по 8 червня 2021 року на базі Херсонського будинку культури  пройшов Міжнародний мистецький конкурс  «Скадовськ збирає друзів». На цьому конкурсі

Первомайський НВК “ЗОШ І-ІІ ст. № 15 – колегіум”                            Первомайської міської ради Миколаївської області                                                         НАКАЗ 01.06.2021                                м.