ЗОШ І-ІІ ст. № 15 — колегіум

Первомайський НВК

"ЗОШ І-ІІ ступенів № 15 – колегіум"

Канікули з користю

22 березня учнівський актив школи долучився до загальноміського двомісячника з благоустрою і санітарної очистки міста. Учні 9-Б класу, озброївшись граблями, віниками, мішками та шаленим ентузіазмом дружно вийшли на прибирання пам’ятного знаку воїнам-інтернаціоналістам. Погода сприяла успішному проведенню толоки, тому всього за кілька годин  учні виконали значний обсяг роботи і зібрали величезну купу сміття. Результат роботи – чистота  та порядок. Це вияв нашої пошани всім первомайцям, які з честю виконували свій військовий обов’язок в Авганістані.

Первомайського НВК «ЗОШ І-ІІ ступенів № 15 –колегіум» щодо  батьківських коштів, залучених  протягом   січня  2021 року на потреби закладу     Залишок

Первомайського НВК «ЗОШ І-ІІ ступенів № 15 –колегіум» щодо  батьківських коштів, залучених  протягом  березня   2021 року на потреби закладу     Залишок

Бібліотека Первомайського НВК  отримала навчально-методичні посібники для педагогічних працівників, посібники серії «Шкільна бібліотека», навчально-методичні посібники для педагогічних працівників, які працюють з дітьми