ЗОШ І-ІІ ст. № 15 — колегіум

Первомайський НВК

"ЗОШ І-ІІ ступенів № 15 – колегіум"

Інформація для батьків!

З 11 по 24 січня 2021 року у зв’язку з обмежувальними протиепідемічними заходами, запровадженими постановою КМУвід 09.12.2020№ 1236, відповідно до наказу управління освіти від 18.12.2020 року № 245 «Щодо роботи закладів дошкільної, загальної середньої, позашкільної освіти, ІРЦ Первомайської міської ради» та рішення педагогічної ради від 23.12.2020, з метою впорядкування роботи закладу освіти та виконання освітніх програм заклад освіти буде працювати в он-лайн режимі з використанням технологій дистанційного навчання відповідно до Положення про дистанційну форму здобуття повної загальної середньої освіти.

Заняття будуть проводитись згідно розкладу уроків на ІІ семестр з дотриманням звичайної (35, 40, 45 хв. для різних вікових груп) тривалості уроків та перерв. З усіх питань просимо звертатися до класних керівників, які здійснюватимуть координацію дій всіх учасників освітнього процесу в своєму класі.

Просимо батьків до 11.01.2021 взяти участь в опитуванні щодо дітей, які навесні 2020 року не були охоплені дистанційним навчанням, та залучити дітей до навчання з використанням дистанційних технологій у період обмежувальних протиепідемічних заходів з 08 по 24 січня 2021 року.

Просимо батьків та опікунів дітей з соціально незахищених, багатодітних сімей, які не мають технічних можливостей для занять з використанням технологій дистанційного навчання вдома, до 07.01.2021 повідомити про це класних керівників, щоб забезпечити використання в роботі з ними інших засобів комунікації, доступних для учнів (телефонний, поштовий зв’язок тощо) або дистанційне навчання в шкільних кабінетах за графіком із дотриманням санітарних норм (списки дітей, яким дозволено дистанційне навчання в кабінетах школи, будуть сформовані за заявами батьків).

Адміністрація закладу освіти

тел. для довідок 7 45 48

З 1 по 18 червня в школі працював пришкільний табір «Сонцеграй», в якому змогли відпочити 73 учні (1-2 класи). Вихователі якісно спланували

11 червня 2021 року відбулися урочистості з нагоди здобуття учнями 9-их класів базової середньої освіти. Це святкова і визначна подія для всіх

З 6 по 8 червня 2021 року на базі Херсонського будинку культури  пройшов Міжнародний мистецький конкурс  «Скадовськ збирає друзів». На цьому конкурсі

Первомайський НВК “ЗОШ І-ІІ ст. № 15 – колегіум”                            Первомайської міської ради Миколаївської області                                                         НАКАЗ 01.06.2021                                м.