Інформація для батьків!

З 11 по 24 січня 2021 року у зв’язку з обмежувальними протиепідемічними заходами, запровадженими постановою КМУвід 09.12.2020№ 1236, відповідно до наказу управління освіти від 18.12.2020 року № 245 «Щодо роботи закладів дошкільної, загальної середньої, позашкільної освіти, ІРЦ Первомайської міської ради» та рішення педагогічної ради від 23.12.2020, з метою впорядкування роботи закладу освіти та виконання освітніх програм заклад освіти буде працювати в он-лайн режимі з використанням технологій дистанційного навчання відповідно до Положення про дистанційну форму здобуття повної загальної середньої освіти.

Заняття будуть проводитись згідно розкладу уроків на ІІ семестр з дотриманням звичайної (35, 40, 45 хв. для різних вікових груп) тривалості уроків та перерв. З усіх питань просимо звертатися до класних керівників, які здійснюватимуть координацію дій всіх учасників освітнього процесу в своєму класі.

Просимо батьків до 11.01.2021 взяти участь в опитуванні щодо дітей, які навесні 2020 року не були охоплені дистанційним навчанням, та залучити дітей до навчання з використанням дистанційних технологій у період обмежувальних протиепідемічних заходів з 08 по 24 січня 2021 року.

Просимо батьків та опікунів дітей з соціально незахищених, багатодітних сімей, які не мають технічних можливостей для занять з використанням технологій дистанційного навчання вдома, до 07.01.2021 повідомити про це класних керівників, щоб забезпечити використання в роботі з ними інших засобів комунікації, доступних для учнів (телефонний, поштовий зв’язок тощо) або дистанційне навчання в шкільних кабінетах за графіком із дотриманням санітарних норм (списки дітей, яким дозволено дистанційне навчання в кабінетах школи, будуть сформовані за заявами батьків).

Адміністрація закладу освіти

тел. для довідок 7 45 48

Первомайський НВК «ЗОШ І-ІІ ст. № 15 — колегіум»

Первомайської міської ради Миколаївської області

Н А К А З

23.12.2020 м. Первомайськ № 141

Про роботу закладу освіти в період обмежувальних

протиепідемічних заходів з 08 по 24 січня 2021 року

На виконання наказу управління освіти від 18.12.2020 року № 245 «Щодо роботи закладів дошкільної, загальної середньої, позашкільної освіти, ІРЦ Первомайської міської ради в період обмежувальних протиепідемічних заходів з 08 по 24 січня 2021 року», рішення педагогічної ради від 23.12.2020, з метою впорядкування роботи закладу освіти та виконання освітніх програм

НАКАЗУЮ:

1. Організувати освітню діяльність закладу в онлайн режимі з використанням технологій дистанційного навчання відповідно до Положення про дистанційну форму здобуття повної загальної середньої освіти

З 11.01.по 24.01 2021р.

2. Змінити істотні умови праці, а саме: перевести педагогічних працівників закладу освіти на дистанційну роботу з організацією навчальних занять з учнями з використанням комп’ютерних технологій та цифрових освітніх ресурсів.

3. Визначити робоче місце працівників за їх місцем проживання

(додаток 1).

4. Педагогічним працівникам:

4.1.забезпечити виконання освітніх програм під час карантину шляхом дистанційних навчальних занять та консультацій з використанням технологій дистанційного навчання, веб-ресурсів, онлайн-курсів, відео-уроків та інших засобів дистанційного навчання, затверджених рішенням педагогічної ради від 23.12.2020.

З 11.01.по 24.01 2021р.

4.2.організувати освітній процес згідно з розкладом уроків на ІІ семестр н.р. в синхронному або асинхронному режимі, з урахуванням нормативної вимоги щодо проведення не менше 30 відсотків навчальних занять у синхронному режимі.

З 11.01.по 24.01 2021р.

4.3.надавати звіти про виконання розкладу дистанційної роботи з учнями та виконання навчальних програм

1 раз на тиждень протягом періоду

5. Зобов’язати педагогічних працівників упродовж робочого часу, визначеного правилами внутрішнього трудового розпорядку та розкладом навчальних занять:

5.1. виконувати обов’язки, передбачені трудовим договором;

5.2. відповідати на телефонні дзвінки адміністрації;

5.3.повідомляти адміністрацію закладу освіти про захворювання або інші суттєві події, що можуть вплинути на виконання їх посадових обов’язків.

протягом періоду

читати далі: https://drive.google.com/file/d/12UNr1Ayz5BFSuXy5Vzz0KbFshDVtMyOD/view?usp=sharing