ІІ засідання Педагогічної STEM-майстерні вчителя НУШ

5 січня 2023 року вчителі початкових класів провели ІІ засідання Педагогічної STEM-майстерні вчителя НУШ. Члени майстерні презентували фрагменти уроків з використанням технології  STEM-освіти з курсу «Я пізнаю світ» (для класів, які навчаються за освітньою програмою початкової школи  «Інтелект України»), з курсу «Я досліджую світ» (для класів, які навчаються за типовою освітньою програмою, розробленою під керівництвом Шияна Р.Б. 1-2 клас, 3-4 клас)

У практичній частині засідання розкрили важливість LEGO – конструювання  як сучасного засобу STEM-навчання дітей, що відповідає запитам на самовираження і освітнім завданням. Прикладом використання LEGO на уроці математики в 3-4 класах стала тема «Дроби». Вчителі викладали з конструктора дроби, додавали та віднімали, порівнювали та знаходили частину від числа, проілюстрували порівняння цілого та частин.

Педагоги переконалися, що вивчення STEM–освіти – це спосіб допомогти сучасним дітям у майбутньому стати новаторами, цілеспрямованими, творчими і надійними ланками команди, суспільства, країни.

Майбутнє – за технологіями, а майбутнє технологій – за вчителями нового формату. Тільки творець може виховати творця!