#І_командне_місце

Результати ІІ (територіальної громади) етпу Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Т.Шевченка15 січня 2022 року Центром професійного розвитку було організовано ІІ (територіальної громади) етап Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Т.Шевченка. Інтелектуальні змагання проведено за завданнями Миколаївського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти.У конкурсі взяли участь 83 учні 5-11 класів усіх закладів освіти громади. Переможцями змагань стали 38 школярів, серед яких І місце посіли 7 учнів ліцеїв «Лідер» та «Ерудит», гімназій № 4,7,10, Грушівської гімназії та Кінецьпільського ЗЗСО.За підсумками участі учнів 5-11 класів в конкурсі ліцей “Ерудит” зайняв 1 командне місце. Вітаємо кращих знавців творчості Т.Шевченка та їхніх наставників!

Вже16 років в Україні та скрізь у світі, де живуть українці, відзначають День вишиванки. Уперше ідея присвятити один травневий день традиційному українському