#І_командне_місце

Результати ІІ (територіальної громади) етпу Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Т.Шевченка15 січня 2022 року Центром професійного розвитку було організовано ІІ (територіальної громади) етап Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Т.Шевченка. Інтелектуальні змагання проведено за завданнями Миколаївського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти.У конкурсі взяли участь 83 учні 5-11 класів усіх закладів освіти громади. Переможцями змагань стали 38 школярів, серед яких І місце посіли 7 учнів ліцеїв «Лідер» та «Ерудит», гімназій № 4,7,10, Грушівської гімназії та Кінецьпільського ЗЗСО.За підсумками участі учнів 5-11 класів в конкурсі ліцей “Ерудит” зайняв 1 командне місце. Вітаємо кращих знавців творчості Т.Шевченка та їхніх наставників!

ШАНОВНІ КОЛЕГИ, БАТЬКИ, УЧНІ! У відповідності до ст.29 Закону України «Про освіту», функціональних обов’язків та на виконання п. 3 наказу Міністерства освіти

13 червня 2024 року в Первомайському ліцеї ‘Ерудит” відбувся щорічний звіт директора Наталії Пташинської про діяльність закладу за 2023-2024 н.р. за участю

12 червня в Первомайському ліцеї “Ерудит” відбулося засідання команди психолого-педагогічного супроводу дітей з особливими освітніми потребами. Учителі та асистенти педагогів підвели підсумки

11.06.2024 року відбувся майстер-клас для педагогів молодших класів по створенню мандали за датою народження. Мандала на санскриті означає «коло», «диск». Це сакральний