ЗОШ І-ІІ ст. № 15 — колегіум

Первомайський НВК

"ЗОШ І-ІІ ступенів № 15 – колегіум"

І пролунав останній дзвінок…

29 травня в нашій школі  пролунав останній дзвоник…  Цього дня усі — дорослі і діти — стають трішки іншими. Усміхнені обличчя і сльози на очах, щирі напутні слова та вітання — все це свято Останнього дзвоника. Саме таке відчуття було у батьків випускників,  які зі сльозами на очах дивилися на своїх дорослих доньок та синів.

Радість та смуток переповнюють серця випускників. Навчання у школі закінчилося. Попереду – незвіданий шлях дорослого життя.

У добру путь і щасливу днину, дорогі випускники!

Чудових вам канікул, школярі!

З 1 по 18 червня в школі працював пришкільний табір «Сонцеграй», в якому змогли відпочити 73 учні (1-2 класи). Вихователі якісно спланували

11 червня 2021 року відбулися урочистості з нагоди здобуття учнями 9-их класів базової середньої освіти. Це святкова і визначна подія для всіх

З 6 по 8 червня 2021 року на базі Херсонського будинку культури  пройшов Міжнародний мистецький конкурс  «Скадовськ збирає друзів». На цьому конкурсі

Первомайський НВК “ЗОШ І-ІІ ст. № 15 – колегіум”                            Первомайської міської ради Миколаївської області                                                         НАКАЗ 01.06.2021                                м.