Первомайський ліцей «ЕРУДИТ»

Первомайський ліцей

«ЕРУДИТ»

“Говоримо солов’їною”

11 серпня 2022 року учасники Мовного клубу “Говоримо солов’їною” для учнів 1-4 класів (керівник Татарінцева О.В. ) спостерігали за мовними явищами під час участі в інтелектуальній грі “Подорож в Країну Дієслов”. Юні знавці української мови працювали під гаслом “Мову рідну я вивчаю, її люблю і поважаю”. Активно провели бліц-турнір, відвідали станції “Відповідайко”, “Слухайко”, “Вибирайко”, “Думайко”, “Розумійко”, “Шукайко”, “Поясняйко”, “Знайко”.

Питання відвідування учнями гімназії є сьогодні надзвичайно важливим,тому нагадуємо,щозгідно з КонституцієюУкраїни, Законами України “Про освіту”, “Про загальну середню освіту”,Інструкції з обліку дітей

                                               Первомайський ліцей «Ерудит»                            Первомайської міської ради Миколаївської області                                                       НАКАЗ 01.06.2026                       м. Первомайськ           № 09-у Про зарахування  учнів