#Голодомор

Напередодні 88-х роковин Голодомору учні нашого ліцею відвідали Меморіал жертвам Голодомору на Первомайщині. На початку XX століття Україна пережила три Голодомори: 1921-1923рр., 1932-1933рр. та 1946-1947рр.. Найбільш трагічним з них виявився голод 32-33 років, що був організований радянською владою під час сталінських репресій. Цьогорічна державна інформаційна кампанія до 88-х роковин голодомору особливий акцент робить на темі дітей як найвразливішій категорії жертв сталінського геноциду, які становили майже половину загиблих. Нашим спільним обов’язком є гідне вшанування вбитих голодом, а також розповісти учням про причини, наслідки та спротив злочинній політиці.
Закликаємо всіх 27 листопада о 16-й годині приєдналися до Всеукраїнської акції «Запали свічку пам’яті усім померлим від голоду».

Немає опису світлини.
На зображенні може бути: 1 особа та на відкритому повітрі