Формувальне оцінювання в 5-х класах НУШ

19 січня 2023 року на запит педагогів Первомайського ліцею «Ерудит», які працюють за новим Державним стандартом базової середньої освіти, директор КУ «ЦПРПП» Марина Хрипун провела консультацію «Формувальне оцінювання – оцінювання для навчання».

Під час зустрічі вчителі актуалізували знання щодо особливостей впровадження формувального оцінювання в освітній процес НУШ; ознайомилися з алгоритмом діяльності педагога під час організації формувального оцінювання й моделювали фрагменти навчальних занять.

Учасники заходу мали змогу на прикладах учнівських робіт попрактикуватися в оцінюванні результатів виконання усних та письмових завдань з урахуванням рівнів реалізації навчальної діяльності та проаналізували правильність формулювання відповідних описових оцінювальних суджень.

Консультація відбулася у творчій, дружній атмосфері. Під час рефлексії вчителі ліцею подякували Марині Хрипун за отримані знання.