Формувальне оцінювання в 5-х класах НУШ

19 січня 2023 року на запит педагогів Первомайського ліцею «Ерудит», які працюють за новим Державним стандартом базової середньої освіти, директор КУ «ЦПРПП» Марина Хрипун провела консультацію «Формувальне оцінювання – оцінювання для навчання».

Під час зустрічі вчителі актуалізували знання щодо особливостей впровадження формувального оцінювання в освітній процес НУШ; ознайомилися з алгоритмом діяльності педагога під час організації формувального оцінювання й моделювали фрагменти навчальних занять.

Учасники заходу мали змогу на прикладах учнівських робіт попрактикуватися в оцінюванні результатів виконання усних та письмових завдань з урахуванням рівнів реалізації навчальної діяльності та проаналізували правильність формулювання відповідних описових оцінювальних суджень.

Консультація відбулася у творчій, дружній атмосфері. Під час рефлексії вчителі ліцею подякували Марині Хрипун за отримані знання.

ШАНОВНІ КОЛЕГИ, БАТЬКИ, УЧНІ! У відповідності до ст.29 Закону України «Про освіту», функціональних обов’язків та на виконання п. 3 наказу Міністерства освіти

13 червня 2024 року в Первомайському ліцеї ‘Ерудит” відбувся щорічний звіт директора Наталії Пташинської про діяльність закладу за 2023-2024 н.р. за участю

12 червня в Первомайському ліцеї “Ерудит” відбулося засідання команди психолого-педагогічного супроводу дітей з особливими освітніми потребами. Учителі та асистенти педагогів підвели підсумки

11.06.2024 року відбувся майстер-клас для педагогів молодших класів по створенню мандали за датою народження. Мандала на санскриті означає «коло», «диск». Це сакральний