EvaluEd Самооцінювання Якість освіти

З 6 по 15 грудня 2023 року Первомайський ліцей “Ерудит” брав участь у апробації самооцінювання освітніх та управлінських процесів закладів загальної середньої освіти за напрямами «Система оцінювання учнів», «Педагогічна діяльність» з використанням ІАС EvaluEd. Під час апробації 56 учителів, 256 батьків та 150 учнів пройшли анкетування, адміністрація працювала з опитувальниками, здійснювала спостереження навчальних занять та вивчала документацію. Отримані результати дозволять зробити висновки та прийняти управлінські рішення щодо розбудови та вдосконалення внутрішньої системи забезпечення якості освіти закладу.

Протягом усього періоду фахівець управління Державної служби якості освіти в Миколаївській області #ОленаЯковлева здійснювала координаційну та технічну підтримку закладу освіти у проведенні самооцінювання.

Дякуємо Тетяна Голубченко та Управління Державної служби якості освіти у Миколаївській області за партнерство.