Емоція страху. Методи самодопомоги в момент тривоги

До Первомайського ліцею”Ерудит” завітали представники Первомайської РО Миколаївської ОО Товариства Червоного Хреста України, волонтер-психолог Янішевська М.Б., фахівець Стацюк В.О., які провели з учнями 1 -В кл.та 2-А Сесію “Сезам” на тему:

“Емоція страху. Методи самодопомоги в момент тривоги” . Діти активно приймали участь, ділились своїми переживаннями і страхами та навчилися методам подолання емоційної тривоги.

А за допомогою пізнавального мультфільму інформація для учнів була не тільки корисною, а й цікавою.