ЗОШ І-ІІ ст. № 15 — колегіум

Первомайський НВК

"ЗОШ І-ІІ ступенів № 15 – колегіум"

Джерелами фінансування закладу освіти «Первомайський НВК «ЗОШ І-ІІ ст. № 15 – колегіум» є:

державний бюджет;

— місцевий бюджет;

— добровільні внески у вигляді коштів, матеріальних цінностей, , одержаних від підприємств, організацій, фізичних осіб.

Добровільні внески у вигляді коштів акумулюються на банківському рахунку благодійного фонду Первомайського НВК.

Добровільні внески у вигляді матеріальних цінностей оприбутковуються через матеріальний відділ централізованої бухгалтерії управління освіти відповідно до чинного законодавства.

З 1 по 18 червня в школі працював пришкільний табір «Сонцеграй», в якому змогли відпочити 73 учні (1-2 класи). Вихователі якісно спланували

11 червня 2021 року відбулися урочистості з нагоди здобуття учнями 9-их класів базової середньої освіти. Це святкова і визначна подія для всіх

З 6 по 8 червня 2021 року на базі Херсонського будинку культури  пройшов Міжнародний мистецький конкурс  «Скадовськ збирає друзів». На цьому конкурсі

Первомайський НВК “ЗОШ І-ІІ ст. № 15 – колегіум”                            Первомайської міської ради Миколаївської області                                                         НАКАЗ 01.06.2021                                м.