Дякуємо Євгенію Нотевському за подарунки

1 вересня — День знань — особливе свято не лише для школярів та педагогів. Завжди яскравий, насичений емоційністю та хвилюючою атмосферою день важко забути! Він став удвічі приємнішим завдяки подарункам від благодійного фонду «Філія добрих справ», який очолює наш випускник — Євгеній Нотевський. Всі учні та вчителі нашої школи отримали корисні подарунки — канцелярське приладдя для навчання та роботи.

Щиро дякуємо за приємний сюрприз і бажаємо Євгенію подальших успіхів та нових звершень!

21 вересня в день відкриття чергової сесії Генеральної Асамблеї Організації Об’єднаних Націй в усьому світі традиційно святкують Міжнародний День миру. З цієї

17 вересня в Первомайському ліцеї “Ерудит” яскраво та смачно відсвякували День Міста. Учні 1-4 класів з допомогою батьків приготували солодощі та з

17 вересня в приміщенні виконавчого комітету міської ради відбулись урочистості з нагоди відзначення 345 річчя заснування міста Первомайська. Громаду зі святом привітав