ЗОШ І-ІІ ст. № 15 — колегіум

Первомайський НВК

"ЗОШ І-ІІ ступенів № 15 – колегіум"

Дякуємо Євгенію Нотевському за подарунки

1 вересня — День знань — особливе свято не лише для школярів та педагогів. Завжди яскравий, насичений емоційністю та хвилюючою атмосферою день важко забути! Він став удвічі приємнішим завдяки подарункам від благодійного фонду «Філія добрих справ», який очолює наш випускник — Євгеній Нотевський. Всі учні та вчителі нашої школи отримали корисні подарунки — канцелярське приладдя для навчання та роботи.

Щиро дякуємо за приємний сюрприз і бажаємо Євгенію подальших успіхів та нових звершень!

З 1 по 18 червня в школі працював пришкільний табір «Сонцеграй», в якому змогли відпочити 73 учні (1-2 класи). Вихователі якісно спланували

11 червня 2021 року відбулися урочистості з нагоди здобуття учнями 9-их класів базової середньої освіти. Це святкова і визначна подія для всіх

З 6 по 8 червня 2021 року на базі Херсонського будинку культури  пройшов Міжнародний мистецький конкурс  «Скадовськ збирає друзів». На цьому конкурсі

Первомайський НВК “ЗОШ І-ІІ ст. № 15 – колегіум”                            Первомайської міської ради Миколаївської області                                                         НАКАЗ 01.06.2021                                м.