Первомайський ліцей «ЕРУДИТ»

Первомайський ліцей

«ЕРУДИТ»

Дорогі діти!

У перший літній день в Україні, як і у всьому світі, відзначають добре і радісне свято – День захисту дітей. Дуже хочеться, щоб діти в усьому світі, щохвилини, щодня були радісними та щасливими. Адже дитинство – це пора сподівань та здійснення мрій.

Другий рік поспіль ми відзначаємо це світле свято у стані війни. За цей час російська федерація забрала 483 маленьких життів українців, ще 986 покалічила та поранила, 19484 депортувала, 394 дитини зникли. Але кожна українська дитина має знати, що дорослі щодня борються за їхнє мирне та щасливе дитинство. Сьогодні нами пишеться нова історія України й у війні з агресором ми обов’язково переможемо.

Я вірю, що незабаром по всій Україні замість повітряних тривог буде звучати щасливий дитячий сміх, народжуватимуться надії і здійснюватимуться дитячі мрії!

Любі діти! У цей день бажаю кожному з вас головного − мирного неба, а ще – добробуту і добра всім родинам, усім нашим діткам – здоров’я і радості й люблячих батьків поруч! Зичу кожній дитині щасливого майбуття під мирним небом України!

Наталія ПТАШИНСЬКА,

директор ліцею

28 червня 8 випускників ліцею “Ерудит” отримали свідоцтва про повну загальну середню освіту з відзнакою. Золоті медалісти – Татарінцева Дарина, Головіна Анастасія,

Червень місяць – традиційна пора випускних вечорів. І ось сьогодні довгоочікуване свято юності, мрій та сподівань настало для випускників Первомайський ліцей “Ерудит”.

Приємно, коли за тебе вболіває найкращий журналіст України! Так, це Наталя Нагорна, яка на всеукраїнських змаганнях “Пліч-о-пліч шкільні ліги” підтримує нашу команду