Первомайський ліцей «ЕРУДИТ»

Первомайський ліцей

«ЕРУДИТ»

Дорогі діти! Шановні педагоги та батьки!

Свято першого дзвоника ‑ завжди особливе і яскраве свято, насичене емоціями, враженнями, яке змушує хвилюватись і школярів і педагогів і батьків. Тож прийміть найтепліші привітання з Днем знань і початком нового навчального року.
1 вересня – це завжди хвилюючий день, адже саме з нього починається незвіданий, цікавий і нелегкий шлях до нових знань, до самостійного життя. Для дітей це початок серйозної роботи, спілкування з друзями, успіхів і відкриттів.
Особливим і дуже важливим у житті цей день є для першокласників, які вперше ступають на незвіданий шлях пізнання. Не менш важливим він є і для одинадцятикласників, майбутніх випускників, яким доведеться вже незабаром обирати свій професійний шлях.

Дорогі учні! У ліцеї перед вами відкриваються безліч доріг до країни знань. Тож нехай здійсняться всі Ваші мрії та сподівання Ваших батьків, які бажають бачити своїх дітей сумлінними, розумними й освіченими.
У цей перший день осені, який починає новий навчальний рік, хочеться також побажати педагогам професійних успіхів, мудрості і терпіння. Адже вам довірено найбільше багатство нашої країни – діти. Дякуємо Вам за щоденну самовіддану працю, розуміння, турботу, мудрість і терпіння. Щастя Вам, міцного здоров’я, натхненної праці та творчих успіхів!
А всім школярам – нових звершень, насиченого життя, відмінних оцінок в новому навчальному році!
Зі святом!
Разом до Перемоги!

Як розповідати підліткам про статеве життя та своє тіло,або чому батькам треба навчитись говорити на “незручні” теми, та яким має бути сучасне

ЛЮТИЙ І.ОСВІТНЄ СЕРЕДОВИЩЕ Зміст Дата Форма узагальнення Відповідальні Індикатор виконання 1. Забезпечення комфортних і безпечних умов навчання та праці      

                                              Грудень  2023 р. № п/п                 Статті  видатків Грудень 1. Заробітна плата (державна субвенція) 1 550 118,88   2. Заробітна плата (місцевий бюджет) 253814,10