#Допомога_вимушеним_переселенцям#Разом_ми_сила!#Українці_вражають!

Сьогодні наш ліцей «Ерудит» уже втретє передав до Первомайського територіального центру соціального обслуговування партію продуктів, посуду, засобів гігієни, дитячих іграшок, одягу та взуття для родин вимушених переселенців, які знайшли тимчасовий прихисток у нашому місті. Працівники ліцею, учнівські родини та навіть пенсіонери-жителі мікрорайону «Коротченко» вкотре щиросердно відгукнулися на заклик по збору необхідних речей. Дитяча коляска, газова плита, пральна машина, кухонний стіл, домашня випічка та зелень, вирощена пенсіонерами на городі… Усе це та багато іншого люди щедро жертвували з любов’ю до ближнього, бажаючи хоч якось полегшити життя тим, хто через війну опинився в складних життєвих обставинах.Ця історія допомоги – один із багатьох прикладів милосердя, солідарності та взаємопідтримки українців в історії великої боротьби за свободу і незалежність нашої держави. Дякуємо всім, хто долучився до благої справи! Разом до Перемоги!