Донька Прометея

25 лютого з нагоди 150 річчя від дня народження Лесі Українки в шкільній бібліотеці пройшов інтегрований урок, присвячений життю та творчості письменниці. Учні 10-А класу разом з учителем української мови та літератури «пройшлися» непростим життєвим шляхом Лесі Українки від самого дитинства і аж до сьогодення, коли пам’ять про цю видатну постать гримить не тільки на всю країну, а й поза межами України. Школярі декламували поезії поетеси і з захопленням відповідали на питання вікторини, яка стала своєрідним підсумком інтегрованого уроку.

Протягом тижня всі здобувачі освіти мали змогу відкрити для себе Лесю Українку, ближче познайомитися з творчою діяльністю, особистим життям видатної української поетеси, переглянувши відеоматеріали, книжкову виставку —персоналію «Стояла я і слухала весну…» та лепбук, присвячений Лесі Українці.

Залишок      Сума коштів, залучених на потреби школи                                                       На що витрачені кошти (грн.) Господарчі,           електро-товари     Будівельні матеріалиРемонти Миючі засоби,

Сьогодні, 31 травня, в м. Миколаєві команда футзалістів ліцею “Ерудит” здобула перемогу у обласному етапі Всеукраїнських змагань “Пліч-о-пліч всеукраїнські шкільні ліги” з