#DokudaysUA

5 липня 2022 року на базі Первомайського ліцею «Ерудит» модератором кіноклубу, вчителькою історії Анною Сизовою для учнів 8-11 класів був проведений кінопоказ фільму “МИР” з фільмотеки DokudaysUA.

Стрічка режисера Сергія Лисенко “МИР” розповідає про викладача акторської майстерності у відомому проекті каналу СТБ «Танцюють всі!» Мирослава Гая, який у 2014 році заснував потужний волонтерський фонд і забезпечував воїнів АТО продуктами, формою, приладами нічного бачення та іншим військовим обладнанням.

Під час практичної частини заходу учасники ознайомились з історією волонтерського руху в світі та в Україні, отримали більш широке розуміння ролі людини у житті держави.

11 серпня, на засіданні мовного гуртка “Спілкуймося рідною мовою ” учні узгоджували правильно числівники з іменниками, вирішували мовні проблемні питання, знайомилися з

11 серпня 2022 року учасники Мовного клубу “Говоримо солов’їною” для учнів 1-4 класів (керівник Татарінцева О.В. ) спостерігали за мовними явищами під

#Говоримо_ солов’їною

9 серпня 2022 року члени Мовного клубу “Говоримо солов’їною” для учнів 1-4 класів (керівник Татарінцева О.В. ) перевіряли свої знання в інтелектуальній