#DokudaysUA

5 липня 2022 року на базі Первомайського ліцею «Ерудит» модератором кіноклубу, вчителькою історії Анною Сизовою для учнів 8-11 класів був проведений кінопоказ фільму “МИР” з фільмотеки DokudaysUA.

Стрічка режисера Сергія Лисенко “МИР” розповідає про викладача акторської майстерності у відомому проекті каналу СТБ «Танцюють всі!» Мирослава Гая, який у 2014 році заснував потужний волонтерський фонд і забезпечував воїнів АТО продуктами, формою, приладами нічного бачення та іншим військовим обладнанням.

Під час практичної частини заходу учасники ознайомились з історією волонтерського руху в світі та в Україні, отримали більш широке розуміння ролі людини у житті держави.