#DocudaysUA

26 жовтня 2021 р. для модераторів кіноклубів «DocudaysUA» відбувася вебінар «Як збирати та поширювати інформацію» від Юрія Чумака, експерта з питань доступу до інформації, члена правління Харківської обласної організації Національної спілки журналістів, у якому брала участь модератор шкільного кіноклубу, вчителька історії, правознавства та громадянської освіти Анна Сизова. Учасники вебінару отримали поради, як правильно робити запити на інформацію та куди звертатися у разі відмови держпосадовців надати необхідну інформацію, створювати прес-релізи, а також з правилами ефективної взаємодії із ЗМІ. Отриману інформацію вчителька до всіх учасників освітнього процесу під час наступних занять шкільного кіноклубу «DocudaysUA», уроків правознавства та громадянської освіти під час вивчення теми «Медіаграмотність».

1 грудня у нашому ліцеї з нагоди Всесвітнього дня боротьби зі СНІДом провели комплекс просвітницько – пізнавальних заходів для учнів. Зокрема, члени

28 листопада 2021 р. відбувся ІІ (територіальної громади) етап Всеукраїнської олімпіади з інформатики, в якому взяли участь 14 учнів 9 -11 класів

28 листопада 2021 р. відбувся ІІ (територіальної громади) етап Всеукраїнської олімпіади з фізики, в якому взяли участь 44 учнів 7 -11 класів