docuclub docu показ

@Кіноклуби Docudays UA

Українська реальність розділена на два періоди — до і після війни. У національному опорі кожен громадянин і кожна громадянка докладають зусиль для боротьби за незалежність України.5 грудня 2023 року, у Міжнародний день волонтера і напередодні Дня Збройних Сил України, який відзначають 6 грудня, в ліцеї «Ерудит» було проведено чергове засідання кіноклубу «Докудейз» під назвою «Герої нескореної України». З метою допомогти школярам сформувати усвідомлення власної ролі у протидії російській агресії, залучити їх до волонтерської діяльності у громаді та актуалізувати і поглибити знання про права людини в умовах війни вчителька історії та правознавства Сизова А.В. спільно з учнями 9-х класів переглянула і обговорила документальну стрічку «Літургія протитанкових перешкод» /2022, Україна, США / . Даний фільм створено українським режисером Дмитром Сухолитким-Собчуком в рамках документальної серії New Yorker Documentary -програми інноваційного короткометражного кіно, яке розповідає реальні історії з усього світу – малі історії, які справляють велике враження. У назві фільму «Літургія протитанкових перешкод» автор заклав думку про те, що боротьба й жертви українського народу проти російської агресії – це служіння найвищим цінностям, результатом якого будуть дари Перемоги – можливість жити вільно у вільній країні. Фільм був представлений в офіційній програмі Міжнародного кінофестивалю Торонто (2022 рік).

Під час рефлексії школярі зазначали, що після перегляду фільму вони краще усвідомили взаємозв’язок між власними потребами та потребами громади і держави в цілому та роль кожного громадянина України в опорі окупантам та захисті державної незалежності.

ШАНОВНІ КОЛЕГИ, БАТЬКИ, УЧНІ! У відповідності до ст.29 Закону України «Про освіту», функціональних обов’язків та на виконання п. 3 наказу Міністерства освіти

13 червня 2024 року в Первомайському ліцеї ‘Ерудит” відбувся щорічний звіт директора Наталії Пташинської про діяльність закладу за 2023-2024 н.р. за участю

12 червня в Первомайському ліцеї “Ерудит” відбулося засідання команди психолого-педагогічного супроводу дітей з особливими освітніми потребами. Учителі та асистенти педагогів підвели підсумки

11.06.2024 року відбувся майстер-клас для педагогів молодших класів по створенню мандали за датою народження. Мандала на санскриті означає «коло», «диск». Це сакральний