docuclub

#docuclub#docu_показ@Кіноклуби Docudays UA

29 травня 2024 у Первомайському ліцеї “Ерудит” відбулося чергове засідання кіноклубу Docudays UA, під час якого учні 9-Б класу спільно з модератокою кіноклубу, вчителькою історії та правознавства Сизовою А.В. переглянули фільм українського режисера Павла Дорогого «89 днів» (2022). Під час заняття учні дізнались, що таке міжнародні злочини,злочини проти людства, воєнні злочини, геноцид тощо. На конкретних прикладах учні побачили, як саме цивільні можуть долучитися до документування воєнних злочинів та передання їх до відповідних організацій та правоохоронних органів,а також до висвітлення ситуації щодо таких злочинів для зовнішнього світу.

28 червня 8 випускників ліцею “Ерудит” отримали свідоцтва про повну загальну середню освіту з відзнакою. Золоті медалісти – Татарінцева Дарина, Головіна Анастасія,

Червень місяць – традиційна пора випускних вечорів. І ось сьогодні довгоочікуване свято юності, мрій та сподівань настало для випускників Первомайський ліцей “Ерудит”.

Приємно, коли за тебе вболіває найкращий журналіст України! Так, це Наталя Нагорна, яка на всеукраїнських змаганнях “Пліч-о-пліч шкільні ліги” підтримує нашу команду