docuclub

#docuclub#docu_показ@Кіноклуби Docudays UA

29 травня 2024 у Первомайському ліцеї “Ерудит” відбулося чергове засідання кіноклубу Docudays UA, під час якого учні 9-Б класу спільно з модератокою кіноклубу, вчителькою історії та правознавства Сизовою А.В. переглянули фільм українського режисера Павла Дорогого «89 днів» (2022). Під час заняття учні дізнались, що таке міжнародні злочини,злочини проти людства, воєнні злочини, геноцид тощо. На конкретних прикладах учні побачили, як саме цивільні можуть долучитися до документування воєнних злочинів та передання їх до відповідних організацій та правоохоронних органів,а також до висвітлення ситуації щодо таких злочинів для зовнішнього світу.

№ П.І.Б.  члена БК клас посада Розумович Світлана Мельсиківна 1-А Голова БК Лисейко Тетяна Вікторівна 1-А   Сопунова Юлія В’ячеславівна 1-А

І. ЗАГАЛЬНЕ ПОЛОЖЕННЯ. 1.1.  Дане Положення розроблено відповідно до чинного законодавства: – Закону   України “Про благодійну діяльність та благодійні організації” № 5073-VI 05

1. Благодійна діяльність регламентується законодавчими актами та нормативними документами (перелік додається). 2. Благодійні внески можуть бути виключно добровільними! Допомагати закладу освіти чи