До уваги здобувачів освіти

До уваги здобувачів освіти Первомайського ліцею “Ерудит” та їх батьків!На виконання рішення засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій від 29 жовтня 2021 року та з метою не допущення поширення коронавірусу COVID-19, навчання для учнів 1-11 класів з 1 листопада 2021р. здійснюватиметься з використанням технологій дистанційного навчання. Уроки під час онлайн навчання проводитимуться відповідно до розкладу дзвінків та відповідатимуть розкладу уроків на І семестр 2021/2022 навчального року.Якщо учень не може взяти участь у навчанні через хворобу або з іншої поважної причини, батькам обов’язково слід повідомити про це класного керівника.Заздалегідь вдячні за розуміння.Адміністрація та педагогічний колектив ліцею.

На зображенні може бути: одна або кілька осіб та текст

1 грудня у нашому ліцеї з нагоди Всесвітнього дня боротьби зі СНІДом провели комплекс просвітницько – пізнавальних заходів для учнів. Зокрема, члени

28 листопада 2021 р. відбувся ІІ (територіальної громади) етап Всеукраїнської олімпіади з інформатики, в якому взяли участь 14 учнів 9 -11 класів

28 листопада 2021 р. відбувся ІІ (територіальної громади) етап Всеукраїнської олімпіади з фізики, в якому взяли участь 44 учнів 7 -11 класів