Первомайський ліцей «ЕРУДИТ»

Первомайський ліцей

«ЕРУДИТ»

До уваги учнів та батьків! Звільнення від ДПА

Відповідно до наказів МОН України від 03.03.2021 № 273, від 13.04.2021 № 5014  учні, які завершують здобуття початкової (4-ті класи), базової загальної середньої освіти (9-ті класи), повної загальної середньої освіти (11-ті класи)  у 2020/2021 навчальному році звільняються від проходження державної підсумкової атестації.

Учні, які завершують здобуття повної загальної середньої освіти (11-ті класи)  у 2020/2021 навчальному році,  мають право пройти державну підсумкову атестацію у формі зовнішнього незалежного оцінювання за власним бажанням.

Питання відвідування учнями гімназії є сьогодні надзвичайно важливим,тому нагадуємо,щозгідно з КонституцієюУкраїни, Законами України “Про освіту”, “Про загальну середню освіту”,Інструкції з обліку дітей

                                               Первомайський ліцей «Ерудит»                            Первомайської міської ради Миколаївської області                                                       НАКАЗ 01.06.2026                       м. Первомайськ           № 09-у Про зарахування  учнів