До уваги учнів та батьків! Звільнення від ДПА

Відповідно до наказів МОН України від 03.03.2021 № 273, від 13.04.2021 № 5014  учні, які завершують здобуття початкової (4-ті класи), базової загальної середньої освіти (9-ті класи), повної загальної середньої освіти (11-ті класи)  у 2020/2021 навчальному році звільняються від проходження державної підсумкової атестації.

Учні, які завершують здобуття повної загальної середньої освіти (11-ті класи)  у 2020/2021 навчальному році,  мають право пройти державну підсумкову атестацію у формі зовнішнього незалежного оцінювання за власним бажанням.

Вже16 років в Україні та скрізь у світі, де живуть українці, відзначають День вишиванки. Уперше ідея присвятити один травневий день традиційному українському