До уваги батьків!

Правило безпеки, яке важливо зараз вивчити разом з дітьми: Не чіпати сторонні предмети, навіть якщо це маленькі чи великі іграшки. Розкажіть дітям, що важливо користуватися тільки своїми речима, не підіймати нічого на вулиці та не підходити близько до підозрілих предметів. Зараз на вулицях буде багато уламків бойової техніки та інших предметів, наближатися до яких – небезпечно для життя.У разі виявлення підозрілих предметів, одразу телефонуйте 101.

На зображенні може бути: текст

Вже16 років в Україні та скрізь у світі, де живуть українці, відзначають День вишиванки. Уперше ідея присвятити один травневий день традиційному українському