До Міжнародного дня толерантності

10 листопада 2023 року соціальний педагог Любов Патрушева з учнями 8-Бкласу Первомайського ліцею “Ерудит” провела урок до Міжнародного дня толерантності, метою якого було ознайомити учнів з історією свята та передумовами його виникнення; познайомити з поняттям «толерантність»; виявити основні риси толерантності; сформувати правильне уявлення про толерантну поведінку; сприяти усвідомленню того, що добро слід починати із себе; пробудити у дітей щирий інтерес до всього корисного, морального, бажання берегти людську гідність.