До дня Європи

Цьогоріч Україна вдруге відзначатиме День Європи 9 травня.

Ця дата – чудова нагода висловити вдячність Європейському Союзу за підтримку та допомогу для протистояння російській збройній агресії. Зараз ми на шляху до перемоги у боротьбі за незалежність, демократію та відновлення миру!

В Первомайському ліцеї “Ерудит” вчитель історії А.В. Сизова організовала для учнів 11 класів перегляд відеоролика “Україна-це Європа” та провела вікторину”Що ми знаємо про Європейський Союз”. Вчитель математики Дудіна Н.М. провела гру в 6-г класі “50 цікавих фактів про Європу та ЄС”. Поснікова А.О провела відеолекторій для учнів 6-Б класу “День Європи”.

28 червня 8 випускників ліцею “Ерудит” отримали свідоцтва про повну загальну середню освіту з відзнакою. Золоті медалісти – Татарінцева Дарина, Головіна Анастасія,

Червень місяць – традиційна пора випускних вечорів. І ось сьогодні довгоочікуване свято юності, мрій та сподівань настало для випускників Первомайський ліцей “Ерудит”.

Приємно, коли за тебе вболіває найкращий журналіст України! Так, це Наталя Нагорна, яка на всеукраїнських змаганнях “Пліч-о-пліч шкільні ліги” підтримує нашу команду