до Дня української писемності та мови «Нас єднає мова»

У День української писемності і мови учні 11-А класу переглянули відео про історію створення свята, провели лексичний практикум “Навіщо мові бур’яни?” У 5-Б класі проведено мовознавчий конкурс”Словограй”,на якому учні складали сенкани про мову, добирали рими, відгадували загадки, провели конкурс на кращого знавця рідної мови.Учні 8-А класу в День української мови та писемності ділилися найцікавішими фактами про українську мову, переглянули відеофільм про Нестора Літописця, провели практичне заняття”Біг з бар’єрами” ( Учитель української мови та літератури Садовник Н.Ф.) Для учнів 5-А, Г та 10-Б проведено інформаційний прес-реліз «У ріднім слові – цілий світ».

для учнів 7-А – проведено відеовікторину до Дня української писемності та мови «Нас єднає мова».

В 5-А класі відбулася виховна година «Шануймо рідне слово» ( учитель української мови та літератури Овчаренко Н.О.)

Щорічно 23 травня у нашій країні відзначається День героїв України. Сьогодні українці вшановують пам’ять усіх людей, які боролися за свободу та незалежність

Квітень  2024 р. № п/п                 Статті  видатків Квітень 1. Заробітна плата (державна субвенція) 1162508,18  2. Заробітна плата (місцевий бюджет) 224138,26  3. Нарахування

З 1 по 20 травня в Первомайському ліцеї «Ерудит» пройшли заняття з практичним психологом (Ілащук Галина) в рамках Всеукраїнської програми ментального здоров’я

16-17 травня стали для наших учнів днями випробування. Сьогодні вже 8-Б клас – учасники моніторингового дослідження ДСЯО. Вони проходять тестування з математики