до Дня української писемності та мови «Нас єднає мова»

У День української писемності і мови учні 11-А класу переглянули відео про історію створення свята, провели лексичний практикум “Навіщо мові бур’яни?” У 5-Б класі проведено мовознавчий конкурс”Словограй”,на якому учні складали сенкани про мову, добирали рими, відгадували загадки, провели конкурс на кращого знавця рідної мови.Учні 8-А класу в День української мови та писемності ділилися найцікавішими фактами про українську мову, переглянули відеофільм про Нестора Літописця, провели практичне заняття”Біг з бар’єрами” ( Учитель української мови та літератури Садовник Н.Ф.) Для учнів 5-А, Г та 10-Б проведено інформаційний прес-реліз «У ріднім слові – цілий світ».

для учнів 7-А – проведено відеовікторину до Дня української писемності та мови «Нас єднає мова».

В 5-А класі відбулася виховна година «Шануймо рідне слово» ( учитель української мови та літератури Овчаренко Н.О.)