До Дня українського добровольця

15 березня до Дня українського добровольця, який щороку відзначається в Україні 14 березня, у 9-Г класі (кл.керівник Верескун С.В.) була проведена година спілкування. У своїх виступах учні окреслили легендарні віхи становлення Української держави від початку боротьби українського народу за свою незалежність до сьогодення, висловили свою вдячність нинішнім захисникам нашої незалежності на Сході України та хвилиною мовчання вшанували всіх загиблих воїнів. Підсумком заходу стала інтерактивна вікторина від шкільних бібліотекарів «Україна незвідана», в ході якої учні ще раз переконалися, що саме героїзм, самопожертва та мужність українського народу допомогли створити та зберегти нашу державу.

Напередодні Міжнародного дня Матері-Землі 22 квітня, випускники початкової школи, учні 4-А ,4-Б, 4-В, 4-Гкласів, долучилися до озеленення території Первомайського ліцею “Ерудит”. Мета

Соціальний педагог Первомайського ліцею “Ерудит” Любов Патрушева провела профорієнтаційний захід для учнів 10 -А класу на тему: “Крок у професію енергетика”. Учні

11 квітня – Міжнародний день визволення в’язнів фашистських концтаборів, який відзначається за ініціативою ООН. У цей день весь світ віддає данину скорботної

Вітаємо учня 5-Б класу Бойчука Назара з перемогою у обласному конкурсі-виставці “Український сувенір” ( керівник Садовник Н.Ф,) та ученицю 8-А класу Чепурну