До 80-ї річниці трагедії Бабиного Яру

До 80-ї річниці трагедії Бабиного Яру бібліотекою Первомайського ліцею “Ерудит” була організована книжкова виставка “Бабин Яр… Наша біль… Наша пам’ять…” На заняттях у 7 класах шкільними бібліотекарами Левченко І.А. , Мазуренко Л.Г. та вчителем історії Сизовою А.В. було проведено сторітелінг “Бабин Яр… Наша біль… Наша пам’ять…” на якому було представлено лепбук “Голокост на Миколаївщині”. Діти у групах знайомились з понятійним апаратом та хронологією Голокосту, історіями Праведників народів світу з Миколаївщини, документами з Миколаївського обласного архіву. На закріплення матеріалу учні виконували вправи на смартфонах з розділу “Перевір себе!”

21-22 жовтня різнобарвною та строкатою могли побачити осінь усі, хто побував на виставці композицій «Осінній вернісаж», що проходила в ліцеї. Вироби були

Сьогодні завершилася дводенна осіння толока по санітарній очистці та благоустрою території ліцею та прилеглих територій у зв’язку з сезонним опаданням листя. Величезну

З метою забезпечення утримання території Первомайської міської територіальної громади в належному стані, її санітарного очищення у зв’язку з сезонним опаданням листя, упорядкування

У 2021/ 2022 навчальному році у закладі освіти  організовано __37__ класів (груп), навчається (виховуватися) 1081учнів (вихованців), з них у І зміну 29