До 80-ї річниці трагедії Бабиного Яру

До 80-ї річниці трагедії Бабиного Яру бібліотекою Первомайського ліцею “Ерудит” була організована книжкова виставка “Бабин Яр… Наша біль… Наша пам’ять…” На заняттях у 7 класах шкільними бібліотекарами Левченко І.А. , Мазуренко Л.Г. та вчителем історії Сизовою А.В. було проведено сторітелінг “Бабин Яр… Наша біль… Наша пам’ять…” на якому було представлено лепбук “Голокост на Миколаївщині”. Діти у групах знайомились з понятійним апаратом та хронологією Голокосту, історіями Праведників народів світу з Миколаївщини, документами з Миколаївського обласного архіву. На закріплення матеріалу учні виконували вправи на смартфонах з розділу “Перевір себе!”

Вже16 років в Україні та скрізь у світі, де живуть українці, відзначають День вишиванки. Уперше ідея присвятити один травневий день традиційному українському