#День_української_писемності_та_мови

9 листопада наш заклад активно долучився до участі у диктанті національної єдності. 232 учня та 25 учителів перевірили свої знання з рідної мови та нового українського правопису. Цього дня всі уроки вчителі розпочинали “інформаційними хвилинками” про День української писемності. У 7- Б класі вчителька української мови Рігоц Н.В. провела онлайн-захід “Подорож просторами рідної мови”, а у 6-А класі класним керівником Гречешнюк С.В. була проведена цікава вікторина з нагоди свята.Не зважаючи на дистанційне навчання учням та вчителям вдалося створити святковий настрій, пригадати цікавинки української мови та взяти участь у Всеукраїнському диктанті. Всі ми ще раз переконалися, що знати рідну мову, грамотно писати – вияв національної гідності й обов’язок кожного громадянина.

На зображенні може бути: 5 людей та текст
На зображенні може бути: текст
На зображенні може бути: 11 людей та текст
На зображенні може бути: 4 людини та текст