# День_Української_Державності

28 липня Україна перший раз відзначає День Української Державності . День встановлений Указом Президента України від 24 серпня 2021 року № 423 з метою утвердження понад тисячолітніх традицій українського державотворення. Долучилися до святкування і знавці української мови 1-4 класів Первомайського ліцею “Ерудит” за планом роботи Мовного клубу “Говоримо солов’їною” (керівник Татарінцева О.В.). Відбулося заняття мовного гуртка для учнів 10 – 11 класів “Спілкуймося рідною мовою”, яке було присвячене Дню Української Державності. Учні дізналися історію цього свята, пригадали етапи українського державотворення,  державні символи України, а також правильно наголошували слова. Говоріть українською, бо мова – то серце народу, гине мова – гине народ. Діти та вчителі взяли участь в урочистому піднятті Державного Прапора України, переглянули освітній відеоролик до Дня  Державності України, дали відповідь на питання вікторини, поглибили знання про державні символи України.