# День_Української_Державності

28 липня Україна перший раз відзначає День Української Державності . День встановлений Указом Президента України від 24 серпня 2021 року № 423 з метою утвердження понад тисячолітніх традицій українського державотворення. Долучилися до святкування і знавці української мови 1-4 класів Первомайського ліцею “Ерудит” за планом роботи Мовного клубу “Говоримо солов’їною” (керівник Татарінцева О.В.). Відбулося заняття мовного гуртка для учнів 10 – 11 класів “Спілкуймося рідною мовою”, яке було присвячене Дню Української Державності. Учні дізналися історію цього свята, пригадали етапи українського державотворення,  державні символи України, а також правильно наголошували слова. Говоріть українською, бо мова – то серце народу, гине мова – гине народ. Діти та вчителі взяли участь в урочистому піднятті Державного Прапора України, переглянули освітній відеоролик до Дня  Державності України, дали відповідь на питання вікторини, поглибили знання про державні символи України.

ШАНОВНІ КОЛЕГИ, БАТЬКИ, УЧНІ! У відповідності до ст.29 Закону України «Про освіту», функціональних обов’язків та на виконання п. 3 наказу Міністерства освіти

13 червня 2024 року в Первомайському ліцеї ‘Ерудит” відбувся щорічний звіт директора Наталії Пташинської про діяльність закладу за 2023-2024 н.р. за участю

12 червня в Первомайському ліцеї “Ерудит” відбулося засідання команди психолого-педагогічного супроводу дітей з особливими освітніми потребами. Учителі та асистенти педагогів підвели підсумки

11.06.2024 року відбувся майстер-клас для педагогів молодших класів по створенню мандали за датою народження. Мандала на санскриті означає «коло», «диск». Це сакральний