# День_Української_Державності

28 липня Україна перший раз відзначає День Української Державності . День встановлений Указом Президента України від 24 серпня 2021 року № 423 з метою утвердження понад тисячолітніх традицій українського державотворення. Долучилися до святкування і знавці української мови 1-4 класів Первомайського ліцею “Ерудит” за планом роботи Мовного клубу “Говоримо солов’їною” (керівник Татарінцева О.В.). Відбулося заняття мовного гуртка для учнів 10 – 11 класів “Спілкуймося рідною мовою”, яке було присвячене Дню Української Державності. Учні дізналися історію цього свята, пригадали етапи українського державотворення,  державні символи України, а також правильно наголошували слова. Говоріть українською, бо мова – то серце народу, гине мова – гине народ. Діти та вчителі взяли участь в урочистому піднятті Державного Прапора України, переглянули освітній відеоролик до Дня  Державності України, дали відповідь на питання вікторини, поглибили знання про державні символи України.

11 серпня, на засіданні мовного гуртка “Спілкуймося рідною мовою ” учні узгоджували правильно числівники з іменниками, вирішували мовні проблемні питання, знайомилися з

11 серпня 2022 року учасники Мовного клубу “Говоримо солов’їною” для учнів 1-4 класів (керівник Татарінцева О.В. ) спостерігали за мовними явищами під

#Говоримо_ солов’їною

9 серпня 2022 року члени Мовного клубу “Говоримо солов’їною” для учнів 1-4 класів (керівник Татарінцева О.В. ) перевіряли свої знання в інтелектуальній