#День_Учителя

1 жовтня у нашому ліцеї було гамірно. З самого ранку учні з нетерпінням виглядали учителів, щоб привітати з професійним святом – Днем Учителя. Це був один із небагатьох днів у навчальному році, коли школярі прибігали до школи ще задовго до шкільного дзвінка. Багато гарних слів було сказано на адресу вчителів. Зустрічали працівників закладу учні парламенту ліцею і вітали цукерками з передбаченнями, на всіх перервах з шкільного радіо лунали привітання та музичні дарунки, дуже зворушливе онлайн привітання вчителі отримали від учнів 11-В класу (класний керівник Підгорна Інна Павлівна). Це був день учнівського самоврядування, тому всі десятикласники змогли спробувати себе в ролі вчителів. Чудовим сюрпризом було солодке привітання від Євгенія Нотевського. А по закінченні уроків відбувся великий святковий концерт з нагоди свята, який підготували учні 11-А і 11-Б класів зі своїми класними керівниками Садовник Наталією Федорівною та Баранюком Глібом Сергійовичем. Багато пісень, танців, жартів та кумедних сценок змушували глядачів у залі посміхатися і гучно аплодувати.
Велика подяка всім, хто наповнив цей день гарним настроєм та позитивними емоціями.

ШАНОВНІ КОЛЕГИ, БАТЬКИ, УЧНІ! У відповідності до ст.29 Закону України «Про освіту», функціональних обов’язків та на виконання п. 3 наказу Міністерства освіти

13 червня 2024 року в Первомайському ліцеї ‘Ерудит” відбувся щорічний звіт директора Наталії Пташинської про діяльність закладу за 2023-2024 н.р. за участю

12 червня в Первомайському ліцеї “Ерудит” відбулося засідання команди психолого-педагогічного супроводу дітей з особливими освітніми потребами. Учителі та асистенти педагогів підвели підсумки

11.06.2024 року відбувся майстер-клас для педагогів молодших класів по створенню мандали за датою народження. Мандала на санскриті означає «коло», «диск». Це сакральний