#День_Учителя

1 жовтня у нашому ліцеї було гамірно. З самого ранку учні з нетерпінням виглядали учителів, щоб привітати з професійним святом – Днем Учителя. Це був один із небагатьох днів у навчальному році, коли школярі прибігали до школи ще задовго до шкільного дзвінка. Багато гарних слів було сказано на адресу вчителів. Зустрічали працівників закладу учні парламенту ліцею і вітали цукерками з передбаченнями, на всіх перервах з шкільного радіо лунали привітання та музичні дарунки, дуже зворушливе онлайн привітання вчителі отримали від учнів 11-В класу (класний керівник Підгорна Інна Павлівна). Це був день учнівського самоврядування, тому всі десятикласники змогли спробувати себе в ролі вчителів. Чудовим сюрпризом було солодке привітання від Євгенія Нотевського. А по закінченні уроків відбувся великий святковий концерт з нагоди свята, який підготували учні 11-А і 11-Б класів зі своїми класними керівниками Садовник Наталією Федорівною та Баранюком Глібом Сергійовичем. Багато пісень, танців, жартів та кумедних сценок змушували глядачів у залі посміхатися і гучно аплодувати.
Велика подяка всім, хто наповнив цей день гарним настроєм та позитивними емоціями.

21-22 жовтня різнобарвною та строкатою могли побачити осінь усі, хто побував на виставці композицій «Осінній вернісаж», що проходила в ліцеї. Вироби були

Сьогодні завершилася дводенна осіння толока по санітарній очистці та благоустрою території ліцею та прилеглих територій у зв’язку з сезонним опаданням листя. Величезну

З метою забезпечення утримання території Первомайської міської територіальної громади в належному стані, її санітарного очищення у зв’язку з сезонним опаданням листя, упорядкування

У 2021/ 2022 навчальному році у закладі освіти  організовано __37__ класів (груп), навчається (виховуватися) 1081учнів (вихованців), з них у І зміну 29