#День_Учителя

1 жовтня у нашому ліцеї було гамірно. З самого ранку учні з нетерпінням виглядали учителів, щоб привітати з професійним святом – Днем Учителя. Це був один із небагатьох днів у навчальному році, коли школярі прибігали до школи ще задовго до шкільного дзвінка. Багато гарних слів було сказано на адресу вчителів. Зустрічали працівників закладу учні парламенту ліцею і вітали цукерками з передбаченнями, на всіх перервах з шкільного радіо лунали привітання та музичні дарунки, дуже зворушливе онлайн привітання вчителі отримали від учнів 11-В класу (класний керівник Підгорна Інна Павлівна). Це був день учнівського самоврядування, тому всі десятикласники змогли спробувати себе в ролі вчителів. Чудовим сюрпризом було солодке привітання від Євгенія Нотевського. А по закінченні уроків відбувся великий святковий концерт з нагоди свята, який підготували учні 11-А і 11-Б класів зі своїми класними керівниками Садовник Наталією Федорівною та Баранюком Глібом Сергійовичем. Багато пісень, танців, жартів та кумедних сценок змушували глядачів у залі посміхатися і гучно аплодувати.
Велика подяка всім, хто наповнив цей день гарним настроєм та позитивними емоціями.

Вже16 років в Україні та скрізь у світі, де живуть українці, відзначають День вишиванки. Уперше ідея присвятити один травневий день традиційному українському