#День_Соборності_України

Щороку 22 січня в день проголошення Акту Злуки Української Народної Республіки й Західноукраїнської Народної Республіки вся Україна святкує День Соборності. Напередодні цього дня учнівське самоврядування нашого ліцею підготувало святковий радіоефір до Дня Соборності й Свободи, на стенді була розміщена фотоекспозиція «Соборна Україна: від ідеї до життя». У класних колективах протягом тижня пройшли класні години «Україна – держава соборна, одна на всіх, як оберіг». Учні 8-Б класу під керівництвом педагога-організатора Музики Н.С. підготували для учнів 7-их класів захід «Соборність Духу, Розуму і Серця», метою якого було поглиблення знань учнів про історію виникнення свята Соборності України, виховання патріотичних почуттів, поваги до державних свят та інтересу до вивчення історії України.

Вже16 років в Україні та скрізь у світі, де живуть українці, відзначають День вишиванки. Уперше ідея присвятити один травневий день традиційному українському