#День_порозуміння

1 грудня у нашому ліцеї з нагоди Всесвітнього дня боротьби зі СНІДом провели комплекс просвітницько – пізнавальних заходів для учнів. Зокрема, члени учнівського самоврядування оформили загальношкільну інформаційну стіннівку та підготували тематичний радіоефір. Соціальний педагог провела з учнями 8-х класів бесіду з елементами тренінгу «Попереджений – значить захищений!», під час якої учні нагадали основний теоретичний матеріал з проблеми ВІЛ-СНІДу, проаналізували нові статистичні дані щодо його поширення у світі та в Україні, змоделювали різні ситуації реальної взаємодії з ВІЛ-позитивними людьми на основі толерантного ставлення. Любов Олександрівна рекомендувала молодим людям різноманітні стратегії сказати «НІ!» в загрозливих для життя і здоров’я ситуаціях. Завершенням заходу став висновок, що ВІЛ-СНІД —хвороба поведінкова, тому значною мірою залежить від наших вчинків та поінформованості з даного питання.

На зображенні може бути: 2 людини та люди стоять
На зображенні може бути: 1 особа, дитина та стоїть
Немає опису світлини.

Щорічно 23 травня у нашій країні відзначається День героїв України. Сьогодні українці вшановують пам’ять усіх людей, які боролися за свободу та незалежність