#День_міста#ярмарка

17 вересня в Первомайському ліцеї “Ерудит” яскраво та смачно відсвякували День Міста. Учні 1-4 класів з допомогою батьків приготували солодощі та з захватом продавали їх на шкільному подві’рї. Учні старших класів підготували концертно-розважальну програму для свята. Особливим гостем цього дня став депутат первомайської міської ради, а для нас гарний друг, випускник нашого навчального закладу та почесний президент учнівського самоврядування Євгеній Нотевський. Євгеній привітав всіх присутніх зі святом та вручив подарунки новообраному президенту ліцею та її заступникам. Святковий ярмарок тривав близько години, впродовж якої прилавки швидко опустілии, адже всі столи зі смаколиками активно оточили покупці. Ось так гарно, позитивно та з теплом в серцях закінчився тиждень вітання міста з Днем народження.Зібрані на ярмарку кошти будуть витрачені на благодійність.

На зображенні може бути: 4 людини, дитина, люди стоять, їжа та у приміщенні
На зображенні може бути: 3 людини, зокрема Євгеній Нотевський, люди стоять, повітряна кулька та у приміщенні
На зображенні може бути: 4 людини, дитина, люди стоять, їжа та на відкритому повітрі

21-22 жовтня різнобарвною та строкатою могли побачити осінь усі, хто побував на виставці композицій «Осінній вернісаж», що проходила в ліцеї. Вироби були