#День_демократії

15 вересня в Україні та світі відзначають Міжнародний день демократії. Це надзвичайно важлива дата, адже більшість розвинених країн на планеті є демократичними. Одна з найбільш вагомих ознак демократії – це виборність народом керівників держави, тому символічно, що в цей день в нашому ліцеї пройшов останній етап підготовки до виборів Президента ліцею – це дебати між кандидатами. Ліцеїсти змогли краще познайомитись з кандидатами та їхніми програмами, отримали відповіді на свої запитання. Саме такі проєкти сприяють вихованню демократичного громадянства в дітей і молоді, формують критичне мислення, вчать проявляти активну громадянську позицію і спроможність свідомо і відповідально робити свій вибір.

Щорічно 23 травня у нашій країні відзначається День героїв України. Сьогодні українці вшановують пам’ять усіх людей, які боролися за свободу та незалежність

Квітень  2024 р. № п/п                 Статті  видатків Квітень 1. Заробітна плата (державна субвенція) 1162508,18  2. Заробітна плата (місцевий бюджет) 224138,26  3. Нарахування

З 1 по 20 травня в Первомайському ліцеї «Ерудит» пройшли заняття з практичним психологом (Ілащук Галина) в рамках Всеукраїнської програми ментального здоров’я

16-17 травня стали для наших учнів днями випробування. Сьогодні вже 8-Б клас – учасники моніторингового дослідження ДСЯО. Вони проходять тестування з математики