#День_демократії

15 вересня в Україні та світі відзначають Міжнародний день демократії. Це надзвичайно важлива дата, адже більшість розвинених країн на планеті є демократичними. Одна з найбільш вагомих ознак демократії – це виборність народом керівників держави, тому символічно, що в цей день в нашому ліцеї пройшов останній етап підготовки до виборів Президента ліцею – це дебати між кандидатами. Ліцеїсти змогли краще познайомитись з кандидатами та їхніми програмами, отримали відповіді на свої запитання. Саме такі проєкти сприяють вихованню демократичного громадянства в дітей і молоді, формують критичне мислення, вчать проявляти активну громадянську позицію і спроможність свідомо і відповідально робити свій вибір.

21-22 жовтня різнобарвною та строкатою могли побачити осінь усі, хто побував на виставці композицій «Осінній вернісаж», що проходила в ліцеї. Вироби були

Сьогодні завершилася дводенна осіння толока по санітарній очистці та благоустрою території ліцею та прилеглих територій у зв’язку з сезонним опаданням листя. Величезну

З метою забезпечення утримання території Первомайської міської територіальної громади в належному стані, її санітарного очищення у зв’язку з сезонним опаданням листя, упорядкування

У 2021/ 2022 навчальному році у закладі освіти  організовано __37__ класів (груп), навчається (виховуватися) 1081учнів (вихованців), з них у І зміну 29