День народження Первомайська #Всесвітнійденьприбирання

У 2021 році 18 вересня Всеукраїнський молодіжний рух «Let’s do it, Ukraine» організовує проведення щорічно в Україні міжнародної соціально-екологічної акції з прибирання зелених зон та благоустрою територій – «Всесвітній день прибирання». В рамках проведення Всесвітнього дня прибирання та з метою формування національної культури чистоти, благоустрою території, дбайливого ставлення до довкілля 17 вересня учні нашого ліцею долучилися до акції. Завдяки злагодженій роботі було прибрано територію біля стели по вул.Коротченко, а саме: прибрано суху траву, гілля та сміття. Що ж, приємно зазначити, ми також зробили внесок до Дня народження Первомайська – зробили наше місто чистішим.

На зображенні може бути: 2 людини, люди стоять, на відкритому повітрі та дерево