День народження Первомайська #Всесвітнійденьприбирання

У 2021 році 18 вересня Всеукраїнський молодіжний рух «Let’s do it, Ukraine» організовує проведення щорічно в Україні міжнародної соціально-екологічної акції з прибирання зелених зон та благоустрою територій – «Всесвітній день прибирання». В рамках проведення Всесвітнього дня прибирання та з метою формування національної культури чистоти, благоустрою території, дбайливого ставлення до довкілля 17 вересня учні нашого ліцею долучилися до акції. Завдяки злагодженій роботі було прибрано територію біля стели по вул.Коротченко, а саме: прибрано суху траву, гілля та сміття. Що ж, приємно зазначити, ми також зробили внесок до Дня народження Первомайська – зробили наше місто чистішим.

На зображенні може бути: 2 людини, люди стоять, на відкритому повітрі та дерево

ШАНОВНІ КОЛЕГИ, БАТЬКИ, УЧНІ! У відповідності до ст.29 Закону України «Про освіту», функціональних обов’язків та на виконання п. 3 наказу Міністерства освіти

13 червня 2024 року в Первомайському ліцеї ‘Ерудит” відбувся щорічний звіт директора Наталії Пташинської про діяльність закладу за 2023-2024 н.р. за участю

12 червня в Первомайському ліцеї “Ерудит” відбулося засідання команди психолого-педагогічного супроводу дітей з особливими освітніми потребами. Учителі та асистенти педагогів підвели підсумки