ЗОШ І-ІІ ст. № 15 — колегіум

Первомайський НВК

"ЗОШ І-ІІ ступенів № 15 – колегіум"

День безпечного Інтернету

9 лютого 2021 року у більш ніж ста країнах світу відзначається День безпечного Інтернету, що координується об’єднаною мережею Insafe/INHOPE за підтримки Європейської комісії, а також 31-им національним центром забезпечення безпеки в Інтернеті по всій Європі. Цьогоріч цей день проходить під гаслом «Разом для найкращого Інтернету».

В нашій школі в цей день було проведено ряд заходів для учнів з метою поглиблення їх знань про безпечний Інтернет. Молодші школярі, учні 1-5-х класів, взяли участь в інтерактивній грі «Супергерой про Інтернет», в ході якої діти відповідали на запитання, розповідали цікаві історії, пов’язані з використанням Інтернету. З учнями 5-их класів проведено інтерактивне заняття з елементами тренінгу «Безпечний Інтернет». Учні 8-9-х класів взяли участь у роботі круглого столу «10 золотих правил безпечного спілкування в Інтернеті». Учні 10-х класів переглянули онлайн-урок «Разом за кращий Інтернет». Активом шкільного парламенту був підготовлений радіоефір «Соцмережі? Не втрачай голови!».

Всі проведені заходи є закликом для дітей, молодих людей, батьків, вчителів об’єднатися з метою створення найбільш позитивного і кращого інтернету.

З 1 по 18 червня в школі працював пришкільний табір «Сонцеграй», в якому змогли відпочити 73 учні (1-2 класи). Вихователі якісно спланували

11 червня 2021 року відбулися урочистості з нагоди здобуття учнями 9-их класів базової середньої освіти. Це святкова і визначна подія для всіх

З 6 по 8 червня 2021 року на базі Херсонського будинку культури  пройшов Міжнародний мистецький конкурс  «Скадовськ збирає друзів». На цьому конкурсі

Первомайський НВК “ЗОШ І-ІІ ст. № 15 – колегіум”                            Первомайської міської ради Миколаївської області                                                         НАКАЗ 01.06.2021                                м.