День безпечного Інтернету

9 лютого 2021 року у більш ніж ста країнах світу відзначається День безпечного Інтернету, що координується об’єднаною мережею Insafe/INHOPE за підтримки Європейської комісії, а також 31-им національним центром забезпечення безпеки в Інтернеті по всій Європі. Цьогоріч цей день проходить під гаслом «Разом для найкращого Інтернету».

В нашій школі в цей день було проведено ряд заходів для учнів з метою поглиблення їх знань про безпечний Інтернет. Молодші школярі, учні 1-5-х класів, взяли участь в інтерактивній грі «Супергерой про Інтернет», в ході якої діти відповідали на запитання, розповідали цікаві історії, пов’язані з використанням Інтернету. З учнями 5-их класів проведено інтерактивне заняття з елементами тренінгу «Безпечний Інтернет». Учні 8-9-х класів взяли участь у роботі круглого столу «10 золотих правил безпечного спілкування в Інтернеті». Учні 10-х класів переглянули онлайн-урок «Разом за кращий Інтернет». Активом шкільного парламенту був підготовлений радіоефір «Соцмережі? Не втрачай голови!».

Всі проведені заходи є закликом для дітей, молодих людей, батьків, вчителів об’єднатися з метою створення найбільш позитивного і кращого інтернету.

№ п/п                 Статті  видатків Листопад 1. Заробітна плата (державна субвенція) 933 964,07     2. Заробітна плата (місцевий бюджет) 184 637,34  3. Нарахування на

№ Назва гуртка,секції Понеділок Вівторок Середа Четвер П’ятниця   Субота Керівник гуртка  1  «Волейбол»   (8-11 кл.,дівчата)   15.30-16.30     15.30-16.30

№ Клас Класний керівник Понеділок Вівторок Середа Четвер П’ятниця 5-А Максименко М.С.         5 урок 5-Б Постнікова А.О.   5урок