День безпечного інтернету

7 лютого 2023 р. світ відзначає День безпечного Інтернету. Наш заклад також не залишився осторонь і вчителями інформатики було проведено ряд заходів, на яких розглядалися питання безпечного використання всесвітньої мережі.

Так, вчителем інформатики Цибулькою Р.В. в ігровій формі було проведено ряд уроків серед учнів 10-х та 11-А класів з метою “виживання в інтернеті”. Кому цікаво може також спробувати свої сили у “виживанні” запокликанням http://game.cedem.org.ua/

Веб-вікторина у 7-В класі «Безпечний Інтернет». Під час вікторини учні повторили правила правильної та неприпустимої поведінки в Інтернеті, обговорили корисні та шкідливі звички під час роботи в Інтернеті, з’ясували що таке фішинг, кібербулінг, плагіат.

6 лютого 2023 року у 10-В класі Первомайського ліцею Ерудит пройшла класна година на тему

Проблеми інформаційної безпеки. Загрози під час роботи в Інтернеті і їх уникнення. Обговорили проблему безпеки даних, виявлення загроз, що передаються мережею Інтернет, та електронними носіями. Вчитель Олексій Дячук продемонстрував можливості онлайн-модулів сканування даних на віруси, а саме: ESET Online Scanner, Free Virus Scanner Tool, Kaspersky Threat Intelligence Portal. Виступив учень Ілля Лисиганич з питань ефективного пошуку підозрілих файлів вбудованими захисниками ОС Windows. Формували предметну компетентність застосовувати ПЗ для захисту даних, як складової медіаграмотності.

Первомайського ліцею «Ерудит» на 2024-2025 н. р. 1.Освітній процес організовується за семестровою системою: І семестр – з 02 вересня  по 27 грудня 2024

І. Загальні положення 1.1.Відповідно до ст. 43 Конституції України кожен громадянин України має право на працю, тобто на одержання гарантованої роботи з

Первомайської  міської  ради  Миколаївської  області   на 2024 – 2025 навч. рік

Вже не перший рік педагогічний колектив Первомайського ліцею «Ерудит» відмовляється від квітів на користь донатів на потреби військовим. От і цього року