Дата заснування: 1 вересня 1972 року.

Засновник: Первомайська міська рада
Ідентифікаційний код: 25992635
Організаційно — правова форма за КОПФГ 430 комунальна організація (установа, заклад) Форма власності за КФВ 32 комунальна власність Види діяльності за КВЕД 80.21.1 Повна загальна середня освіта.
Ліцензія управління освіти і науки Миколаївської облдержадміністрації серія А01 № 166771 від 04.09.2007 р.

Миколаївська обласна державна адміністрація

Від 30 січня 2020 № 20-р

Про ліцензування освітньої діяльності

Відповідно до статті 22 Закону України «Про місцеві державні адміністрації», статей 6, 7, 13, 14 Закону України «Про ліцензування видів господарської діяльності», статті 43, пункту 3 розділу XII «Прикінцеві та перехідні положення» Закону України «Про освіту», постанови Кабінету Міністрів України від 30 грудня 2015 року № 1187 «Про затвердження Ліцензійних умов провадження освітньої діяльності», враховуючи протокол засідання комісії з питань ліцензування освітньої діяльності закладів освіти у сфері дошкільної та загальної середньої освіти Миколаївської області від 24 січня 2020 року № 1/01/20:

3. Розширити провадження освітньої діяльності шляхом збільшення ліцензованого обсягу у сфері загальної середньої освіти та встановити:

Первомайському навчально — виховному комплексу «Загальноосвітня школа І-ІІ ступенів № 15 — колегіум» Первомайської міської ради Миколаївської області (ідентифікаційний код 25992635) за рівнями: базової середньої освіти ліцензований обсяг 550 осіб, профільної середньої освіти встановити ліцензований обсяг 150 осіб.

Голова облдержадміністрації Олександр СТАДНІК

ВІДОМОСТІ
про кількісні та якісні показники матеріально-технічного забезпечення освітньої діяльності за рівнем повної загальної середньої освіти — здобуття базової середньої освіти, необхідного для виконання вимог державного стандарту повної загальної середньої освіти відповідного рівня

читати далі: https://drive.google.com/file/d/1d2SmvZS_K4syhGID2DUFtwqI5qlZ3oKV/view?usp=sharing