Первомайський ліцей «ЕРУДИТ»

Первомайський ліцей

«ЕРУДИТ»

Цифровіінструменти_Googleдля_освіти

25 липня 2022 року для освітян закладів дошкільної, загальної середньої, позашкільної, професійної (професійно-технічної), фахової передвищої та вищої освіти розпочалося дистанційне навчання за програмою «Цифрові інструменти Google для освіти» від МОН і Google Україна.
Програма передбачає 12 ідентичних циклів безкоштовних освітніх курсів і тренінгів, кожен з яких розпочинає роботу щомісяця з липня 2022 до червня 2023 року.
Приємно зазначити, що 43 (67%) педагогічних працівника нашого ліцею з 25 липня по 5 серпня пройшли дані курси і отримали сертифікати базового рівня, а 20 педагогів – сертифікати середнього рівня.
Учасники отримували завдання в захищеному віртуальному просторі Google Класів. До кожної теми публікуватися запис лекції, а також проводилися додаткові консультації в Google Meet, під час якої кожен учасник отримав можливість задати запитання тренеру та продемонструвати екран для вирішення проблемної ситуації.
Вітаю педагогів з успішним завершенням навчання та очікуємо спеціальний статус «Заклад освіти – учасник програми Google for Education».

Як розповідати підліткам про статеве життя та своє тіло,або чому батькам треба навчитись говорити на “незручні” теми, та яким має бути сучасне

ЛЮТИЙ І.ОСВІТНЄ СЕРЕДОВИЩЕ Зміст Дата Форма узагальнення Відповідальні Індикатор виконання 1. Забезпечення комфортних і безпечних умов навчання та праці      

                                              Грудень  2023 р. № п/п                 Статті  видатків Грудень 1. Заробітна плата (державна субвенція) 1 550 118,88   2. Заробітна плата (місцевий бюджет) 253814,10