#Cool_Games

12 жовтня на базі Первомайського ліцею «Ерудит» відбулися зональні змагання обласного етапу ІV Всеукраїнського фізкультурно-оздоровчого заходу серед учнів «Cool Games» – І дивізіон (учні 2011-2012 року народження). З метою впровадження інноваційних підходів до проведення уроків фізичної культури в закладах освіти та збільшення рухової активності, залучення до систематичних занять фізичною культурою та подальшої популяризації здорового способу життя учні трьох команд активно позмагалися у активностях програми заходу «Cool Games». Команди проявили рівновагу та точність в естафеті «Котигорошку», продемонстрували швидкість та кмітливість у вправі «Ткач», а у вправі «Коло» учасникам допоміг справжній командний запал.За підсумками трьох активностей були визначені переможці: І місце – Мигіївська територіальна громада (Лисогірський ЗЗСО I-III ст.№1 Мигіївської сільської ради))ІІ місце – Первомайська територіальна громада (Первомайський ліцей “Ерудит” Первомайської міської ради)ІІІ місце – Кам’яномостівська територіальна громада (Катеринівський ЗЗСО І-ІІІ ст. Кам’яномостівської сільської ради)Вітаємо команди та бажаємо перемоги в Миколаєві.

На зображенні може бути: одна або кілька осіб та люди стоять
На зображенні може бути: 3 людини, люди стоять, у приміщенні та текст «видше вище силь нще 11»
На зображенні може бути: 2 людини, зокрема Наталія Пташинська, люди стоять та у приміщенні
На зображенні може бути: 7 людей, дитина, люди стоять та у приміщенні