#Cool_Games

ІІІ дивізіон21 жовтня завершилися зональні змагання обласного етапу ІV Всеукраїнського фізкультурно-оздоровчого заходу серед учнів «Cool Games» – ІІІ дивізіон (2004-2007 р.н.). Цього разу учні спробували свої сили у активностях: «Гулівер», «Флеш слалом», «Хватько». Завзято та активно команда нашого ліцею здобула перемогу.Вітаємо наших спортсменів та бажаємо перемоги в обласному етапі змагань!І місце – Первомайська територіальна громада (Первомайський ліцей “Ерудит” Первомайської міської ради)

На зображенні може бути: 9 людей та люди стоять

Вже16 років в Україні та скрізь у світі, де живуть українці, відзначають День вишиванки. Уперше ідея присвятити один травневий день традиційному українському