#Cool_Games

ІІІ дивізіон21 жовтня завершилися зональні змагання обласного етапу ІV Всеукраїнського фізкультурно-оздоровчого заходу серед учнів «Cool Games» – ІІІ дивізіон (2004-2007 р.н.). Цього разу учні спробували свої сили у активностях: «Гулівер», «Флеш слалом», «Хватько». Завзято та активно команда нашого ліцею здобула перемогу.Вітаємо наших спортсменів та бажаємо перемоги в обласному етапі змагань!І місце – Первомайська територіальна громада (Первомайський ліцей “Ерудит” Первомайської міської ради)

На зображенні може бути: 9 людей та люди стоять

1 грудня у нашому ліцеї з нагоди Всесвітнього дня боротьби зі СНІДом провели комплекс просвітницько – пізнавальних заходів для учнів. Зокрема, члени

28 листопада 2021 р. відбувся ІІ (територіальної громади) етап Всеукраїнської олімпіади з інформатики, в якому взяли участь 14 учнів 9 -11 класів

28 листопада 2021 р. відбувся ІІ (територіальної громади) етап Всеукраїнської олімпіади з фізики, в якому взяли участь 44 учнів 7 -11 класів