#Cool_Games

ІІ дивізіон19 жовтня на базі Первомайського ліцею «Ерудит» відбулися зональні змагання обласного етапу ІV Всеукраїнського фізкультурно-оздоровчого заходу серед учнів «Cool Games» – ІІ дивізіон (2007-2009 р.н.). Цього разу учні двох команд позмагалися у активностях програми заходу «Cool Games». Команди проявили рівновагу та точність в естафеті «Котигорошку слалом», продемонстрували швидкість та кмітливість у вправі «Ткач», а у вправі «Дід Мазай і зайці» діяли злагоджено та швидко.За підсумками трьох активностей були визначені переможці: І місце – Мигіївська територіальна громада (Лисогірський ЗЗСО I-III ст.№1 Мигіївської сільської ради)ІІ місце – Первомайська територіальна громада (Первомайський ліцей “Ерудит” Первомайської міської ради)Вітаємо команди та бажаємо перемоги в Миколаєві.

На зображенні може бути: 7 людей, люди стоять та у приміщенні
На зображенні може бути: 8 людей, люди стоять та у приміщенні

1 грудня у нашому ліцеї з нагоди Всесвітнього дня боротьби зі СНІДом провели комплекс просвітницько – пізнавальних заходів для учнів. Зокрема, члени

28 листопада 2021 р. відбувся ІІ (територіальної громади) етап Всеукраїнської олімпіади з інформатики, в якому взяли участь 14 учнів 9 -11 класів